Lenka Chladová

O mně

Jsem součástí týmu Informační podpory. Vystudovala jsem obor International Tourism Management (MSc) na University College Birmingham. Najdete mě na centrálním nebo informačním pultu, ale také mám na starosti průvodce oborem o Architektuře.

O architekturu se dlouhodobě zajímám a ráda Vám pomůžu, když budete potřebovat radu, kde hledat nejlepší zdroje k citování a v rámci konzultací poradím i s náležitostmi bakalářské nebo magisterské práce.

Díky mým zahraničním zkušenostem v Anglii a Španělsku, dokážu poradit s vyhledáváním a zpracováváním informací v anglickém jazyce a španělském jazyce. Neváhejte se na mě obrátit, pokud byste měli nějaký dotaz ohledně psaní v angličtině nebo třeba o životě v Anglii a ve Španělsku.

Více informací o mě se dozvíte z mého CV na LinkedIn.

Zdroje dle oborů

Online podpora