Bezplatné exkurze v NTK pro veřejnost

Srdečně vás zveme na jedinečnou prohlídku Národní technické knihovny, a to u příležitosti jejího 15. výročí v Dejvicích. Společně se projdeme po veřejné části knihovny, a nahlédneme i do zasedací místnosti pana ředitele Martina Svobody.

Během prohlídky se dozvíte zajímavosti o architektuře či službách knihovny a její fascinující historii, která sahá až do roku 1718. Těšit se můžete také na návštěvu naší novinky – Polytechnické dílny.

Termín: 9. 9. 2024
Čas: 17:00–17:45
Sraz: v parteru u karuselu
Počet osob ve skupině: 25

Těší se na Vás průvodci Martin a Honza.

Bezplatné exkurze určené pro každého zájemce o prohlídku nejmodernější a největší technické knihovny v České republice nabízíme také v rámci mimořádných událostí spojených s knihovnou. Například k 300. výročí založení našeho knižního fondu (2018), při oslavách výročí NTK v Dejvicích (září), v rámci Open House (květen), festivalu Zažít město jinak (září) nebo Dne architektury (říjen).

Editor: Poslední změna: 20.8. 2024 10:08